Zmywacz do etykiet

Zmywacz do etykiet

Firma ABS-JET to powstała w 2001 roku profesjonalna, małopolska spółka mająca własny sklep e-commerce. Oferuje głównie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Nadto, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, a także trudni się dostawą różnego gatunku doskonałej jakości kompatybilnych oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Do tego także: części zamiennych i akcesoriów Między nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet oraz systemy wizyjne. Akcesoria mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak oraz na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest także autoryzowanym oraz wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac i Saturn. To nie wszystko. W dodatku jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma jego osoba eteryczny aromat pomarańczy oraz służy w rzeczy samej do dokładnego usuwania klejów na patelnia, owszem do zmywania wałków etykieciarek i smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie wciąż niezwyczajnie doskonałej jakości różnorakie

środki czystości i kosmetyki marek Stoko Skin Care i Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. I bez ustanku udoskonala własne towary. Ażeby zakupić dany produkt, np. drukarki przemysłowe, koniec się zalogować, na po pewnym czasie pokonać poszczególne kroki. Odbywa się to w niewyszukany wybieg. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta oraz nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można również na niej dojść na bardzo ciekawe promocje. Acz w razie jakichkolwiek pytań, można napisać czy też zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 35 (ostatnio: 15.08.2023 09:52:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.