Zmywacz do etykiet

Zmywacz do etykiet

Firma ABS-JET Service to firma, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, a oprócz tego ich serwis. Nadto dostarcza wszelkiego typu bardzo najwyższej jakości kompatybilne a oprócz tego oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy klient na stronie: Absjet.pl znajdzie również części zamienne a oprócz tego najrozmaitsze akcesoria. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak a oprócz tego na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki a oprócz tego systemy wizyjne.

Firma ta jest również autoryzowanym a oprócz tego jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac i Saturn. Wytwarza prócz tego środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO a oprócz tego STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest bardzo potrzebny. Usuwa bez problemu kleje a oprócz tego etykiety. W takim razie dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru i parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje także najwyższej jakości środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care i Americol BV). Rozleglą, pełną ofertę asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Powinno się dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Architektura Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

O ile chodzi o wspomniany artykuł, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest jego osoba wykorzystywany do mycia i konserwacji urządzeń drukujących. Ważne, że nie uszkadza jego osoba większości powierzchni. Jest oczywiście bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 28.01.2023 12:24:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.