Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci

Spółka Fika to klub malucha, który gwarantuje fachową opiekę dzieci na terenie Piaseczna.

Prywatny klub dla dzieci Fika, trudni się opieką nad dziećmi od 1 do 4 roku życia. Dziecko przebywa pod fachową opieką wychowawców, którzy mogą poszczycić się długoletnim doświadczeniem w tej branży. Dla wychowanków przewidziane są różnego gatunku zajęcia i zabawy, które rozwijają wyobraźnię, budują relacje wśród dziećmi i również pobudzają nowe pasje. Dzieci poznają świat za pomocą nietuzinkowej zabawy, nauki i muzyki. Wszystko to rozwija w nich naturalną ciekawość i nowe umiejętności.

W propozycji znaleźć można grupy wychowawcze, ruchowe, twórcze i edukacyjne. Wszystkie zajęcia mają na celu zapewnienie dzieciom zabawy i nauki w bezpiecznej, domowej atmosferze.

Zabawki i pomoce naukowe dostępne w placówce, pochodzą od sprawdzonych marek i zapewniają rzeczywisty rozwój umiejętności motorniczych i również intelektualnych u dziecka. Rozrywki dopasowane są odpowiednio do wieku i zdolności pociech, przez co żadne dziecko nie będzie czuło się pominięte.

Dzięki rozwijającym zajęciom, dziecko ma szansę poznać swoje wrodzone talenty, rozwinąć nowe umiejętności intelektualne i również fizyczne, a a w szczególności rozwijać swój umysł. Pozostawienie dziecka pod naszą opieką, pozwoli rodzicom zorganizować osobiste sprawy i również skupić się na pracy bez konieczności martwienia się o dziecko.

Klubik Fika pozwala również urządzić niezapomniane urodziny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zorganizowane zabawy, które integrują dzieci pozwolą stworzyć wspomnienia na całe życie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 17.06.2023 19:38:18)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.