Szkoła masażu

Szkoła masażu

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w jakim możecie pozyskać nowe umiejętności. To także placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem ekspertów możecie pogłębić do tej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do niniejszego, ażeby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dokładnie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty z obszaru różnorodnych form masażu. Weźcie również udział w szkoleniach kosmetycznych, które także odkryjecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, ażeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. To dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swoim kursantom.
W ofercie Bio-Mas znajduje się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i także wiele innych. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.02.2023 18:28:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.