Szafka z umywalką

Szafka z umywalką

HASHI – nazywa się, która od 2007 roku para się sprzedażą najlepszej klasy mebli do łazienek. Między nich jest szczególnie umywalka z szafką oraz regały, komody, lustra oraz szafki lustrzane, i również oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to pierwszy w Polsce sklep Outlet z takimi towarami współpracy z fabryką Elita, oferuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, wręcz do 70%. Przedsiębiorstwo od 2013 roku ma także swój stacjonarny salon w Tczewie, gdzie klient może przypatrzeć się na co dzień zmieniającą się ekspozycję. Meble są dostępne w najniższej cenie i również w tym samym czasie w bardzo dobrej klasy. Zawsze można spodziewać się również na bezproblemową obsługę i również doradztwo w kwestii wyboru danych towarów. Na wszelkie dodatkowe, wręcz te najbardziej szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to produkt wyłącznie od polskich producentów. Wyprodukowany z niezwykle dużą starannością i również dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale i również sam wygląd). Sklep sprzedaje np. nowoczesne szafki podumywalkowe. Lecz oferuje również klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają różnorakie kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość przynajmniej 130 cm. Nadto, można do nich dobrać jeszcze inne elementy. Jakie? To znaczy komody łazienkowe, szafki wiszące, regały oraz lustra.

Aby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. trzeba wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy lub bezpośrednio na stronie.
Poznaj pełen asortyment oferowanych przez nas towarów i również ciesz się korzystnymi cenami!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 16.05.2023 00:32:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.