Rozłącznik rin

Rozłącznik rin

Firma TOMELPOL to doświadczona spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie para się sprzedażą wysyłkowa wielu artykułów na obszarze całego kraju. Są to różnego gatunku aparaty i urządzenia. Wybór jest bardzo duży. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje także termików. A także oczywiście można zakupić także zwalniak eb (czy innego typu) czy też włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na łatwy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Przy tym wprowadza ciekawe promocje. Wachlarz, który proponuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy nieliczne mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod i tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są równie do przekaźnika elektromagnetycznego pod względem budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeśli chodzi o wspomniany zwalniak eb, to znaczy jego osoba w przeciwnym razie zwany luzownikiem i ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią brutalnie. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych i w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Natomiast włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć i przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego i stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może egzystować podniebny, izolacyjny czy też mieć konstrukcję otwartą. A także jest wyposażony w napęd ręczny i elektromangesowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 18.11.2023 18:36:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.