Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

El-Tech to profesjonalna firma, która od 2006 roku, realizuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie oferuje, są w pełni kompleksowe. Dotyczą zwłaszcza montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, jak również naprawa kabli, pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN a także próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez żadnego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. O ile chodzi o same pomiary, to są one świadczone zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami. Tak aby uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, należy skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Sporo czynności pomiarowych a oprócz tego równocześnie konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia zaiste prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli także jest tutaj bardzo ważna, przede wszystkim tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy nieraz dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji a także wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Przedsiębiorstwo El-Tech, dzięki nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. realizowane z wykorzystaniem niezwykle niemałej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych niezwykle ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 13.02.2023 10:05:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.