Pisklęta – sprzedaż

Pisklęta - sprzedaż

Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. realizuje swoją działalność już od wielu lat. Jej doświadczenie to przeszło 40 lat pracy. Nic dziwnego więc, że jest to jedna z w najwyższym stopniu poważanych i najczęściej polecanych firm w branży drobiarskiej. Tym co zachęca klientów do korzystania z jej oferty to przede wszystkim doskonała jakość świadczonych usług. Każdy kto postanowi kupić coś w Spółce DROB S.A. może mieć pewność, że współpracuje z firmą w sumie profesjonalną i rzetelną.

Przedsiębiorstwo ta ma bogatą propozycję, w której wyszukać można między innymi pisklęta gęsie, pisklęta kurze, odchowane kurki, pisklęta kacze, a także jaja wylęgowe od kurek mięsnych. Zapewnia także usługi wylęgowe.

Do swojej codziennej dyspozycji firma ma aż 9 zakładów wylęgowych a oprócz tego 2 fermy reprodukcyjne. Wszystkie te obiekty są położone w Wielkopolsce i zmodernizowane, za sprawą czego pracują bardzo wydajnie i zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. W modernizacji ważną rolę grała spółka Petersime, perfekcyjnie znana w branży. Na dodatek Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. dba o to, aby stada były troskliwie testowane i miały zapewnioną opiekę weterynaryjną. Za sprawą tego jakość świadczonych tam usług nigdy nie spada.

Przedsiębiorstwo ta wciąż rozwija swoją działalności, co sprawia, że nawiązuje współpracę z wieloma sklepami i innymi przedsiębiorstwami, które mają zapotrzebowanie na artykuły branży drobiarskiej. Świadczy swoje usługi w bardzo przystępnych cenach, co stanowi kolejną zachętę do tego, aby korzystać z oferty tej spółki. Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. to skutkiem tego spółka, której na pewno można zaufać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 24.11.2023 08:22:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.