Organizacja spływów kajakowych

Organizacja spływów kajakowych

Mnóstwo osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne należałoby jest wybrać się na kajaki, jak te organizowane przez przedsiębiorstwo Marco-Canoe.

Firma Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, czyli w samym środku Roztocza. Jest to wyjątkowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe oferowane przez firmę Marco-Canoe odbywają się na pobliskich rzekach, takich jak Wieprz a oprócz tego Tanew.
W zależności od oczekiwań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające ok jednego dnia, a oprócz tego dłuższe wyprawy na parę dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Niemniej jednak porównując je do oferty podobnych firm sprawnie można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można niemało zaoszczędzić na swoich wakacjach, a naraz wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, przedsiębiorstwo Marco-Canoe od początku działała także jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, a oprócz tego innych dodatków niezbędnych do tego, aby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je także negocjować jeśli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz a oprócz tego Tanew, za sprawą czego są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach organizowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 09.02.2023 22:43:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.