Organizacja przewozów do Szwajcarii

Organizacja przewozów do Szwajcarii

Strona twdlog.pl proponuje transport do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką naturalnie działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka i ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim firma się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm i ładowności do 24 ton.

Wszechstronność oferowanych usług, obejmuje także pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych produktów na terenie całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi bowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na terenie Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to przede wszystkim Stary Kontynent Środkowa i Południowa- Republika Federalna Niemiec, Austria, Węgry, Włochy, i Słowenia czy Chorwacja.

Oferta jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu staranie o bezpieczeństwo powierzonych dóbr a także wierny rozmowa telefoniczna z kierowcą. Każdy krok przewozu jest zatem na bieżąco sprawdzany.

Notabene TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach i autostradach a także wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl tak aby znaleźć dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail albo kontakt bezpośredni telefoniczny bądź fax.

Internacjonalny charakter firmy podkreśla także fakt dostępności strony w języku angielskim a także niemieckim.

Warto zafundować na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki i transportu bez ustanku stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i cennikiem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 31 (ostatnio: 13.02.2023 13:59:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.