Operacja laserowa prostaty

Operacja laserowa prostaty

Prostata to niewielki gruczoł w obrębie męskich narządów rozrodczych. Już młodzi mężczyźni mogą cierpieć na dolegliwości ze strony tego narządu. Młodzi panowie mogą chorować na zapalenie prostaty, dojrzali na przerost gruczołu krokowego, który może być zmianą nowotworową. W związku z tym istotne jest prawidłowe dbanie o stan tego ważnego gruczołu.
Medycyna prostaty jest rozmaite i zależy od gatunku choroby. Przy stanach zapalenia prostaty stosuje się antybiotykoterapię, czy sztuka lekarska innymi środkami farmaceutycznymi. Należą do nich leki rozluźniające mięśnie, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Istnieją także inne metody leczenia zapalenia prostaty, w tym także:
– leczenie z wykorzystaniem propolisu
– leczenie z wykorzystaniem lewatywy
– ziołolecznictwo – tutaj główną rośliną leczniczą jest naturalnie wierzbownica drobnokwiatowa.

W przypadku raka prostaty wielokrotnie stosuje się zabieg operacyjny.

Leczeniem męskich intymnych dolegliwości para się urolog. Większość mężczyzn obawia się i wstydzi badania prostaty, które odbywa się metodą “per rectum”, to znaczy przez odbyt. Jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ samo badanie trwa niecały kwadrans, a może uratować życie.

Ważne jest, żeby lekarz, do którego się udasz, był profesjonalny i niezauważalny, abyś czuł się niezbyt dokładnie. Taką dobrą opcją jest wybór urologa Piotra Humańskiego, który idealnie zadba o stan rzeczy Twojej prostaty. Specjalizuje się jego osoba w laserowym leczeniu schorzeń prostaty i również leczeniu przerostu gruczołu krokowego.

O ile chcesz uzyskać więcej informacji o tym urologu, przejdź na stronę internetową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 17.11.2023 09:23:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.