Modele odlewnicze

Modele odlewnicze

Spółka Legmod zlokalizowana w Legnicy to doświadczony dystrybutor, który proponuje najlepszej klasy towary. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne i eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej oferta obejmuje części do kruszarek szczękowych, a więc: szczęki kruszące, kliny i śruby montażowe, płyty policzkowe i rozporowe a oprócz tego tzw. gniazda płyt rozporowych. Oprócz tego dostarcza również części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można również wyszukać przeróżne elementy zamiennie do podajników rusztowych i przesiewaczy, płuczek mieczowych a oprócz tego odlewów z żeliwa i staliwa.
Pasują one nie tylko do popularnych rodzajów maszyn, lecz również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W firmie zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, i również wszelkie doradztwo techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy i szybki. żeby zadać wątpliwość dotyczące danej oferty, wypada wypełnić odpowiedni formularz.
Bez ustanku podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się dociekać naszą ofertę sprzedażową o nowe towary. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 13.02.2023 20:14:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.