Lacobel

Lacobel

Spółka Zwono to firma, która już od 25 lat trudni się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym i również proponuje jakościowe lustra – gotowe czy też na zamówienie. Na stronie firmowej Zwono.com.pl każdy nabywca znajdzie także kabiny prysznicowe, balustrady, blaty i również fasady szklane, ścianki działowe i drzwi przesuwne.

Nadto, nie brakuje także szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, ba akwariów. ZWoNo realizuje nadto rozmaite usługi związane w tym także z wierceniem otworów i również wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w propozycji firmy są podświetlane, wytrzymałe, wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. zwierciadło wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity miły dla oczu.

O ile chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są rozmaite kabiny natryskowe i wszelkiego typu balustrady. W związku z tym charakteryzują się one niezwykłym eleganckim i atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami i również systemami najwyższej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku producentów. Dzięki temu dosłownie po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną funkcjonalność.

Firma ZWoNo działa na obszarze sporego powiatu poznańskiego, choćby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. żeby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić formularz kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą podejrzeć gotowe realizacje


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 04.07.2023 07:34:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.