Kompleksowa obsługa celna mazowieckie

Kompleksowa obsługa celna mazowieckie

Olmax to filia celna realizującą profesjonalną reprezentację przed Urzędami Celnymi. W propozycji znajduje się m.in. dokonywanie odpraw celnych a także zabezpieczenie długu celnego, przygotowanie dokumentacji przewozowej a także doradztwo w zakresie przepisów celnych. Korzystając z pomocy agencji celnej Olmax można nadto sporządzić deklaracje statystyczne Intrastat i również deklaracje do Urzędu Celnego. Usługi agencji celnej Olmax obejmują dodatkowo fachową pomoc w zakresie akcyzy i również tłumaczenia dokumentów związanych z wszelkiego gatunku odprawami celnymi. Są to tłumaczenia realizowane w wielu językach europejskich. Wykonywane są one z dnia na dzień, stąd nie trzeba się martwić o to, że nie otrzyma się potrzebnych do różnych celów dokumentów na czas.

Agencja celna Olmax funkcjonuje na krajowym rynku już od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie jej pracowników zapewnia fachową pomoc w każdej, wręcz w najwyższym stopniu skomplikowanej sytuacji. Z agencją celną Olmax nie trzeba się więc martwić o to, że przepisy zostaną zinterpretowane niezgodnie z bieżącą wykładnią prawną. Ponad 3000 zleceń w ciągu 2019 roku a także przeszło 50000 zleceń od początku istnienia firmy – to liczby, które wskazują na wysoką popularność agencji Olmax wśród polskich firm a także jednocześnie jej profesjonalizm.

Olmax to agencja celna zapewniająca atrakcyjne kontekst współpracy. W dłuższej perspektywie czasu, przy częstym korzystanie z usług, jej stali klienci mogą wynegocjować korzystne stawki za usługi. Pozwala to na zyskanie dodatkowych oszczędności, które można przeznaczyć na bieżącą aktywność firmy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 10.04.2023 06:54:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.