Klejenie opakowań Łódź

Klejenie opakowań Łódź

Strona firmowa inexdruk.pl oferuje usługi drukarskie i rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wachlarz usług oferowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z firmą o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości oraz będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

W dodatku podmiot posiada własne studio projektowe oraz DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Ciągłe rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z nowoczesnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, a także UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Między usług znajdują się ulotki medyczne – ich druk, projektowanie, a także uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną propozycją w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny oraz przez e-mail.

Druk opakowań to następna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania i kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi działanie obejmującą współprace lecz również z klientami rodzimymi, ale też z zagranicznymi.

Po więcej informacji i niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 68 (ostatnio: 25.11.2023 07:51:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.